pt., 21 sty | Teatr Druga Strefa

CZKAWKA | tragikomedia

Przyszedł samotny mężczyzna do samotnego mężczyzny.
CZKAWKA | tragikomedia

Data wydarzenia

21 sty, 20:00
Teatr Druga Strefa, Magazynowa 14A, 02-652 Warszawa, Polska

O wydarzeniu

Przyszedł samotny mężczyzna do samotnego mężczyzny.

Wśród samotności, strachu, zabobonów i alkoholu może powstać wiele historii. Może też dojść do zjawisk niewytłumaczalnych i tak dziwnych, że jedynym rozwiązaniem jest urok lub klątwa. Jedną z takich historii jest właśnie spektakl pt. „Czkawka”. Z pozoru całość wygląda dość niewinnie. Ot dwóch samotnych mężczyzn spotyka się, by porozmawiać o życiu przy butelce. Jednak do tego wszystkiego dochodzi ONA. Ta, która na co dzień jest spokojna i cicha. Ta sama, na którą nawet odrobina alkoholu działa jak zapalnik. Choć przy piwie lub czerwonym winie zachowuje kulturę i fason, to po wódce staje się wulgarna, agresywna i wyszydzająca mężczyzn.

Czy pułkownik rezerwy i patriota Fiodor będzie w stanie rozwiązać problem pracownika naukowego i etnografa Siergieja? Czy będą w stanie znaleźć przyczynę, dlaczego ONA zdecydowała się nawiedzić właśnie naukowca? A może dojdą do wniosków, które nikomu nie przyszłyby na myśl?

Te i wiele więcej pytań znajdą swoją odpowiedź już niedługo. A to dzięki temu, że po czterech latach na deski naszego teatru wróciła tragikomedia Vladimira Zujeva w tłumaczeniu Bożeny Majorczyk pod tytułem CZKAWKA. Na scenie wystąpią niezawodni Piotr Duda jako Fiodor oraz Grzegorz Sierzputowski jako Siergiej. A wszystko to w fenomenalnej koncepcji, reżyserii i oprawie, za którą odpowiada Sylwester Biraga.

Wznowienie - październik 2020

#scenawpiwnicy

Działalność Teatru Druga Strefa współfinansuje Urząd m. st. Warszawy

Bilety
Cena
Ilość
Suma
 • BILET NORMALNY
  PLN 55
  Zawiera VAT
  PLN 55
  Zawiera VAT
  0
  PLN 0
SumaPLN 0

Powiedz o nas znajomym