top of page

czw., 26 wrz

|

Teatr Druga Strefa

PRZELOT | spektakl iluzji

Jedyne takie show, gdzie magia i rzeczywistość splatają się w jedno, a granice iluzji znikają bez śladu.

PRZELOT | spektakl iluzji
PRZELOT | spektakl iluzji

Czas i lokalizacja

26 wrz 2024, 19:00 CEST

Teatr Druga Strefa, Magazynowa 14A, 02-652 Warszawa, Polska

O wydarzeniu

KUP BILET!

PRZELOT | spektakl iluzji 

Jedyne takie show, gdzie magia i rzeczywistość splatają się w jedno, a granice iluzji znikają bez śladu.

PRZELOT to fascynująca podróż przez świat magii, aż do najgłębszych zakamarków ludzkiego umysłu. Podczas spektaklu doświadczysz aż czterech różnych rodzajów iluzji. Rozpoczynając od magii wizualnej, która zapiera dech w piersiach, przez mentalizm, podczas którego zaczynasz zastanawiać się nad własnymi decyzjami, aż po finał, w którym w którym intuicja gra pierwsze skrzypce. PRZELOT to nie tylko spektakl, ale także przypomnienie, że każda nasza decyzja może mieć zaskakujące konsekwencje, i że warto cieszyć się każdą chwilą tu i teraz. To magiczne show, które zachwyca i inspiruje. 

Nie przegap okazji, aby dołączyć do tej magicznej podróży. Kup bilety już teraz i przeżyj niezapomniany wieczór pełen magii, muzyki i niesamowitych wrażeń! 

Piotr Denisiuk – iluzjonista #1, finalista X edycji programu Mam Talent!, zwycięzca ogólnopolskiego konkursu iluzjonistów w 2023 roku oraz zdobywca 2 miejsca na prestiżowym konkursie Pacific Coast Association of Magicians w USA w 2023 r. w kategorii: Stage Magic, współtwórca projektu MISTRZOWIE MAGII oraz twórca największego portalu o tematyce iluzjonistycznej w Polsce, autor dwóch książek na temat iluzji oraz członek The Magic Castle w Hollywood, najbardziej prestiżowego klubu dla iluzjonistów na świecie. 

Wykonanie: Piotr Denisiuk 

Realizacja techniczna: Stanisław Czerwiński 

Czas trwania 47 minut | Kategoria wiekowa 18+ 

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page