top of page

niedz., 04 sie

|

Park Morskie Oko

TANIEC W PARKU | Kamil Wawrzuta

TANIEC W PARKU | Kamil Wawrzuta
TANIEC W PARKU | Kamil Wawrzuta

Czas i lokalizacja

04 sie 2024, 19:00 CEST

Park Morskie Oko, Puławska 53B, Warszawa

O wydarzeniu

ZAREZRWUJ BEZPŁATNY BILET

TANIEC W PARKU

Dajcie się porwać do tańca artyście Kamilowi Wawrzucie w otoczeniu piękna parku Morskie Oko. Spektakl TANIEC W PARKU to nie tylko  przedstawienie, ale doświadczenie, które porwie zmysły i zaprosi do  chwili zatrzymania. Poprzez ruch i sztukę tańca, artysta uwrażliwia odbiorców na odczuwanie  przestrzeni, jej architektury i natury. Spektakl wykracza poza bierny  odbiór - staje się zaproszeniem do współtworzenia choreografii, do  wspólnego przeżywania sztuki.

Park Morskie Oko, kojarzony z relaksem, stanie się sceną dla wydarzenia  łączącego sztukę z przyjemnością. To ukłon w stronę tradycji teatrów  ogródkowych, dawniej wypełniających warszawskie parki.   Spektakl odbędzie się tylko raz, co czyni go jeszcze bardziej  wyjątkowym. To podróż w nieznane. Podróż do odkrywania nowych pokładów  wrażliwości i doświadczania sztuki w sposób naturalny, płynący z  połączenia artysty, widza i miejsca. Prostota ruchu i jego uczuciowość stają się językiem, którym artysta  dzieli się z odbiorcą. 

Taniec staje się nie tylko sztuką, ale i sposobem  na wyrażenie siebie, na nawiązanie relacji z otoczeniem i na odkrywanie  piękna tkwiącego w prostocie.   TANIEC W PARKU to spektakl dla wszystkich, którzy pragną wyjść poza  schematy, doświadczyć czegoś wyjątkowego, zanurzyć się w pięknie natury i  odkryć nowe pokłady wrażliwości. To zaproszenie do wspólnego tworzenia,  do chwili zatrzymania i do odnalezienia harmonii z samym sobą i  otaczającym światem.    

Choreografia, wykonanie: Kamil Wawrzuta   

Czas trwania 60 minut | Kategoria wiekowa 12+   

Projekt finansuje dzielnica Mokotów

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page