top of page

śr., 04 paź

|

Teatr Druga Strefa

Charan-Po-Rantan & Coppelia Circus | Concert & Burlesque

InlanDimensions International Arts Festival 2023

Sprzedaż biletów została zakończona
Zobacz inne wydarzenia
Charan-Po-Rantan & Coppelia Circus | Concert & Burlesque
Charan-Po-Rantan & Coppelia Circus | Concert & Burlesque

Czas i lokalizacja

04 paź 2023, 19:00 – 20:20 CEST

Teatr Druga Strefa, Magazynowa 14A, 02-652 Warszawa

O wydarzeniu

Concert & Burlesque Show 

Charan-Po-Rantan to siostrzany duet założony przez Momo (wokal) i jej starszą siostrę Koharu (akordeon). To multikulturalny tygiel napędzany żywiołowym klimatem alternatywnego kabaretu i cyrku oraz bogatą gamą kolorów, który zderza bałkańskie rytmy oraz francuskie chansons ze współczesną japońską popkulturą. Teksty piosenek ociekają dowcipem i czarnym humorem, co jest zaskakującym kontrastem dla ich kolorowych, przyciągających wzrok strojów. Oprócz występów muzycznych na żywo, zespół komponuje również muzykę do filmów, seriali i sztuk teatralnych. Działalność artystyczna obydwu sióstr obejmuje ponadto aktorstwo, reklamę, wokalistykę, ilustrację, scenopisarstwo i montaż wideo.

Od momentu założenia duetu w 2009 r., Charan-Po-Rantan występował począwszy od tokijskich ulic, przez Joe's Pub (NYC) w 2017, SXSW (NYC) w 2015 r. ,legendarny Nippon Budokan w Tokio w 2013 r., po słynny japoński Fuji Rock Festival w 2012 r. i 2015 r., zostając uznanym tam za jeden z najbardziej oryginalnych zespołów. W 2012 roku Charan-Po-Rantan koncertował także w Kanadzie a w tym samym roku dołączył do Rock in Taichung Festival na Tajwanie. Podczas gdy akordeonistka Koharu koncertuje również z japońskim zespołem Mr. Children na stadionach i arenach w całej Japonii, wokalistka Momo para się aktorstwem i wystąpiła w kilku uznanych przez krytyków teatralnych monodoramach w Tokio i Osace.

Ten utalentowany siostrzany duet bezustannie tka swą bezgraniczną kolorową sieć, która wydobywa świat fantazji, szaleństwa i humoru poprzez wszechstronną gamę popisów muzyczno-cyrkowych. We wrześniu 2021 roku Charan-Po-Rantan opuścił Avex i usamodzielnił się zakładając własną firmę produkcyjną Gestalt.

Coppelia Circus fantasmagoryczna artystka estradowa, która z niesamowitą brawurą ozdabia japońską scenę burleski. Od swojego debiutu w 2006 roku Coppelia Circus zyskała reputację dzięki swojej aktorskiej ekspresji i profesjonalnej produkcji kostiumów, działając w wielu różnych dziedzinach i miejscach, od klubów nocnych po duże sceny teatralne. Od 2009 roku pełni funkcję reżysera show i performerki na scenie DJ-skiej „FUJIROCK FESTIVAL” z JVC FORCE TYO. Oprócz odbywającego się co roku w Las Vegas światowego turnieju burleski „Burlesque Hall of Fame Weekend”, kilkakrotnie była nominowana do finału za swój solowy „CIRCUS DE MOCCOS”. W kwietniu 2020 zaprezentowała swoją kolekcję kostiumów "COSTUMES by COPPELIA CIRCUS" we współpracy z Youbisha.

InlanDimensions International Arts Festival 2023

Organizator: Fundacja Pomosty

Współogranizatorzy: Instytut Grtowskiego, Kino Muranów, Teatr im. J. Kochanowskiego w Radomiu, Teatr Druga Strefa, Avant Art Festival

Sponsorzy i Partnerzy: Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Korea Arts Council, Agency for Cultural Affairs, EU Japan Fest, Toshiba Foundation

Partnerzy medialni: Gazeta Wyborcza, RMF Classic, TVP KULTURA, Pełna Sala, Asia Movie Pulse, Ekrany, Didaskalia

Czas trwania 80 minut | Kategoria wiekowa 15+

Bilety

 • BILET WSTĘPU

  MIEJSCA NIENUMEROWANE

  Od 50,00 zł do 65,00 zł
  Sprzedaż zakończona
  • 65,00 zł
   Podatek: Zawiera VAT
  • 50,00 zł
   Podatek: Zawiera VAT
  • 50,00 zł
   Podatek: Zawiera VAT

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page