top of page

śr., 29 maj

|

Teatr Druga Strefa

MONODRAMAT | pokaz warsztatowy

Pokaz warsztatowy #Atelier przy Teatrze Druga Strefa

MONODRAMAT | pokaz warsztatowy
MONODRAMAT | pokaz warsztatowy

Czas i lokalizacja

29 maj 2024, 19:00 CEST

Teatr Druga Strefa, Magazynowa 14A, 02-652 Warszawa

O wydarzeniu

KUP BILET

MONODRAMAT | pokaz warsztatowy | #Atelier przy Teatrze Druga Strefa

MONODRAMAT to pokaz warsztatowy przygotowany na zajęciach teatralnych #Atelier przy Teatrze Druga Strefa.  Przez trzy miesiące uczestniczki poznawały pracę nad tworzeniem spektaklu teatralnego ,,od pomysłu do premiery”. Pokaz MONODRAMAT jest efektem wrażliwości, kreatywności i pracy uczestniczek warsztatów pod opieką artystyczną aktorki Aleksandry Kowalczyk i aktora Bartosza Goździkowskiego.

Akcja rozgrywa się na planie filmowym, gdzie szaleństwo miesza się z rzeczywistością. Poznaj szalonego reżysera, kapryśne aktorki, asystentkę przynoszącą kawę i nieokiełznane fanki. Na planie wybuchają kłótnie, napięcie sięga zenitu, a bohaterowie nie cofną się przed niczym, by osiągnąć swój cel.

Scenariusz pokazu jest efektem wspólnej pracy uczestniczek zajęć i czerpie inspirację z codziennych problemów młodzieży. Porusza takie tematy jak brak wiary w siebie, fałszywe przyjaźnie, walka o swoje granice, strach przed niespełnieniem i trudne relacje w środowisku rówieśniczym i licealnym.

Występują: Diana Figurska, Hanna Mazurczak, Nina Pietrasik, Pola Kurowska, Róża Falak, Vixen Kłębek

Opieka artystyczna: Aleksandra Kowalczyk, Bartosz Goździkowski

#atelier przy Teatrze Druga Strefa

Projekt współfiansuje miasto stołeczne Warszawa w ramach zadania "Teatr Druga Strefa 2024 - Premiery, Spektakle, Wydarzenia"

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page