top of page

pon., 13 gru

|

Teatr Druga Strefa

PRESTIŻ | MISTRZOWIE MAGII

Usiądź wygodnie i stań się częścią tajemnicy.

Sprzedaż biletów zakończona
Zobacz inne wydarzenia
PRESTIŻ | MISTRZOWIE MAGII
PRESTIŻ | MISTRZOWIE MAGII

Czas i lokalizacja

13 gru 2021, 19:00

Teatr Druga Strefa, Magazynowa 14A, 02-652 Warszawa

O wydarzeniu

Mistrzowie Magii w spektaklu PRESTIŻ to widowisko, które jest połączeniem magii i rozrywki na najwyższym poziomie. To interaktywne show, łączące w sobie niesamowite triki, zapierające dech w piersiach iluzje, przenikliwy mentalizm oraz niezwykłe umiejętności artystów. Całość doprawiona odpowiednią dawką humoru, dzięki czemu spektakl zapadnie w Twojej pamięci na lata. 

Podczas 90-minutowego show wystąpią:

Piotr Denisiuk – iluzjonista, finalista „Mam Talent!”, twórca portalu Nauka Iluzji. Jego występom przyświeca jeden cel: wzbudzenie zachwytu, a jego klasa i czysta magia sprawią, że będziesz na długo wspominał to, co się stało.

Michał Skubida – iluzjonista występujący zarówno w Polsce jak i za granicą, który niezwykle zgrabnie łączy stand-up z magią. Mistrz Polski One Man Show 2018. Dzięki niemu będziesz przecierał oczy z dwóch powodów – ze śmiechu i niedowierzania. 

Dawid Świstek – najbardziej tajemniczy iluzjonista w Polsce, półfinalista „Mam Talent!”. Estetyka, piękno, magia. Te trzy słowa najlepiej opisują to, co będziesz miał szansę zobaczyć.

Zaproś swoich bliskich i razem doświadczcie niemożliwego! Czeka na Was ogrom zdumienia i fascynacji, a to wszystko złączone tytułowym Prestiżem.

Uwaga: Występ jest skierowany dla osób powyżej 12 roku życia. Dzieci poniżej 12 lat również mogą zobaczyć spektakl jednak jest on skierowany przede wszystkim dla dorosłych i młodzieży.

KUP BILET ONLINE

Działalność Teatru Druga Strefa współfinansuje Urząd m. st. Warszawy

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page